extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

VELETRHY 2017

VELETRHY 2017 - ... těšíme se na setkání s Vámi!


Vážení přátelé,

je tu nový rok a my Vám s radostí dáváme informaci, kde všude se s námi v roce 2017 můžete setkat.

Čeká nás pět zahraničních veletrhů různého zaměření a doma v Čechách se tradičně uvidíme na AMPERu, v Ostravě na CZECH RAILDAYS a opět také na MSV v Brně.

 • TIRE TECHNOLOGY EXPO  - 14. - 16.2.2017, Hannover
  Veletrh TIRE TECHNOLOGY EXPO je specificky zaměřený veletrh na gumárenský průmysl a je jednou z nejvýznamnějších akcí v oblasti konstrukčních a výrobních technologií pneumatik. Již podruhé zde představíme snímače teploty pro gumárenský a plastikářský průmysl.
  Budeme se na Vás těšit v hale 2, na stánku č. 2070.

 • AMPER - 21. - 24.3.2017, Brno
  V březnu se na Vás již tradičně budeme těšit na veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace AMPER v Brně, kde Vám představíme řadu novinek.
  Najdete nás v pavilonu V.
   
 • HANNOVER MESSE - 24. - 28.4.2017, Hannover
  HANNOVER MESSE je jedním z největších veletrhů zaměřených na oblasti průmyslové automatizace a IT, energetické a environmentální technologie a vývoj a výzkumu v rámci oboru strojírenství na světě. I zde budeme mít stánek, kde Vám představíme kompletní sortiment snímačů teploty společnosti SENSIT s.r.o. včetně novinek.
  Přijďte se za námi do haly 11, na stánek č. D34.
   
 • SENSOR + TEST - 30.5. - 1.6.2017, Norimberk
  Na veletrhu zaměřeném na sensoriku, měřící a zkušební techniku SENSOR+TEST budeme vystavovat již po několikáté v řadě.
  Těšíme se na Vás v hale 1, na stánku č. 452.
   
 • CZECH RAILDAYS - 13. - 15.6.2017, Ostrava
  V červnu se na setkání s Vámi budeme těšit na Dnech kolejové dopravy CZECH RAILDAYS v Ostravě, kde tradičně představíme snímače teploty pro kolejová vozidla.
   
 • MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH - 9. - 13.10.2017, Brno
  Na MSV v Brně Vám představíme kompletní sortiment snímačů teploty společnosti SENSIT s.r.o., včetně speciálních zakázkových snímačů teploty a novinek, které pro Vás již nyní připravujeme.
   
 • HOST MILANO - 20.- 24.10.2017, Milano
  Host Milano je nejvýznamnějším veletrhem v oblasti gastronomie a my zde v letošním roce poprvé představíme nejen sortiment snímačů teploty pro potravinářský průmysl, ale také pro další aplikace v oblasti gastronomie, hotelnictví a prádelnictví.
  Těšíme se na setkání s Vámi v italském Miláně.
   
 • SPS IPC DRIVES -28. - 30.11.2017, Norimberk
  Mezinárodní odborný veletrh pro elektrickou automatizaci, systémy a komponenty SPS IPC DRIVES se uskuteční na konci listopadu a společnost SENSIT s.r.o. zde poprvé představí kompletní sortiment snímačů teploty, včetně zakázkové vyráběných snímačů teploty.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace