extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook

TIRE TECHNOLOGY EXPO 2017

TIRE TECHNOLOGY EXPO 2017 v Hannoveru

V únoru jsme již podruhé v řadě odcestovali do německého Hannoveru na specificky zaměřený veletrh TIRE TECHNOLOGY EXPO 2017, kterého jsme se účastnili opět jako vystavovatelé.
Veletrh je zaměřen na oblast konstrukčních a výrobních technologií pneumatik a my jsme zde prezentovali ucelenou řadu snímačů teploty pro gumárenský a plastikářský průmysl, snímače teploty určené do jiných speciálních aplikací, a také standardní sortiment společnosti SENSIT s.r.o.

Snímače teploty pro gumárenský a plastikářský průmysl jsou konstruovány pro specifické potřeby měření teploty při míchání gumárenských a plastikářských směsí. Hlavní důraz je kladen především na kvalitní vstupní materiál, konstrukci a výrobu těchto snímačů teploty. Díky tomu dokážeme zabezpečit požadavky na odolnost snímačů vůči abrazivnímu působení směsí a proti vibracím, a zajistit tak jejich delší životnost.

Více informací naleznete na webových stránkách www.sensit-rubberplastic.cz

... a jak to u nás na TIRE 2017 vypadalo? ...

Děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku na veletrhu TIRE TECHNOLOGY EXPO 2017 a budeme se těšit na viděnou v roce 2018!

        Tým SENSIT

Náš stánek č. 2070

Přehled výrobků

Frgály při jednání nesmí chybět :-)

Setkat jste se mohli s Klárou a Štěpánem

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace