extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
1404042277

Snímače teploty pro kolejová vozidla

 

Snímače teploty pro kolejová vozidla

Je vám teplo nebo zima? Řekněte to průvodčímu... Komfort, spolehlivost, efektivnost. I tak lze popsat snímače teploty Sensit, které se podílejí na spokojeném cestování vlakem. Jsou součástí regulace topení/chlazení.

Bezpečnost tam, kde ji ostatní nevidí – koleje, výhybky, olejové a chladící náplně dieselových motorů hnacích kolejových jednotek, ložiska na nápravách kolejových vozidel. Vývoj, výroba, měření, zkušenosti – zakázkové snímače Sensit byly vyvinuty právě pro bezpečný provoz na kolejích, pro monitorování teploty v lokomotivách, tramvajích, motorových vozech, pozemní lanové dráhy, elektrické pantografické jednotky. Požadavky na zvýšenou odolnost proti vibracím a rázům, zajištění mechanické odolnosti materiálu snímače teploty. Požadavky, které splňují snímače teploty Sensit.

Jsou vyráběny a dodávány společnostem zajišťující plynulý a bezpečný provoz ať už drážních vozidel, městské hromadné dopravy jako tramvaje, trolejbusy, autobusy a také společnostem zabývající se projekty a realizaci v oborech elektrotechniky kolejových vozidel. Servisní firmy jsou zároveň podporovány prodejními sklady našich obchodních zástupců v rámci celé ČR, Slovenska a ostatních zemí nejen v EU.

Kabel, který je mechanicky chráněn ocelovou pancéřovou hadicí v délce 1,5 m, nesmí být namáhán tahem a musí být zabezpečen proti kmitání ve všech směrech.

Snímač nesmí být použit v prostředí s nebezpečím výbuchu, v chemicky agresivním prostředí, v prostředí s velkým elektrickým rušením a pro měření teploty předmětů pod elektrickým napětím.

 

Snímače pro měření teploty v oblasti regulace topení/chlazení

Zajištění plynulé regulace je dnes už standardním požadavkem všech interiérů nejen vlakových souprav.

Správný impuls pro celou regulaci udávají snímače teploty uvnitř soupravy i vně vagónů a zároveň měření teploty na potrubí osobních vozů.

Běžným vybavením je i zajištění klimatizace a topení kabiny řidiče.

S100: Měření teploty v interiéru

S110: Měření venkovní teploty

S140: Příložný snímač teploty

 

Snímače teploty aplikované v oblasti zajištění bezpečnosti provozu kolejových vozidel

Zakázkově vyráběné snímače teploty dle požadavků a přesně zadané technické specifikace. Snímače teploty jsou charakterizovány především svou zvýšenou odolností proti vibracím, rázům a otřesům. Jejich konstrukce vyplývá z jejich umístění, stejně jako použité materiály a technologie výroby.

TR 069

Měření teploty chladícího vzduchu trakčních motorů posunovacích lokomotiv

TR 164

Měření teploty systémů trakčních měničů elektrických lokomotiv a jednotek

TR 026D

Hlídání teploty vodovodních a odpadních potrubí osobních vagónů proti zamrznutí

TR 149

Součást regulace ohřevu kolejových výměn

TR 156

Měření teploty nápravových ložisek jako základ indikace možnosti destrukce zadřením

TR 021

Měření teplot provozních kapalin dieselových motorů motorových jednotek

TR 141E

Hlídání teploty záložních zdrojů a dalších elektrických subsystémů elektrických hnacích jednotek

TG 6

Měření teploty základových desek trakčních měničů elektrických hnacích jednotek

TG 68B-100

Měření teploty nafty v nádržích motorových lokomotiv – součást systému měření ekonomie provozuRádi zodpovíme na Vaše dotazy. Prosím zašlete nám email.

e-mail: obchod@sensit.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace