extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook

SENSOR+TEST 2017

SENSOR+TEST 2017

Veletrh SENSOR +TEST patří k veletrhů, kde již tradičně vystavujeme a vždy se do německého Norimberku velmi těšíme. Veletrh je zaměřen na sensoriku a měřící techniku, a tak zde můžeme
představit kompletní sortiment snímačů teploty, vlhkosti, CO2, hladiny, proudění a polohy.


Veletrh je pro nás skvělou příležitostí, kde Vám můžeme představit také novinky, které uvádíme na trh.

Hlavními novinkami, které jsme na tomto veletrhu představili jsou kombinované snímače teploty a relativní vlhkosti a kombinované snímače teploty, relativní vlhkosti a CO2 s výstupy RS 485 a CAN protokolem (CAN open).

 

SENSOR+TEST 2017

Tyto kombinované snímače Vám umožní správnou regulaci klimatu v místnostech, jako jsou například. školní třídy, přednáškové sály, kanceláře, výrobní pracoviště, sklady, sportovní haly, obchodní centra, divadla, koncertní sály, nemocniční sály, výzkumná pracoviště a jiné.

Správné nastavení klimatu, tedy všech faktorů, ze kterých se skládá (teplota, relativní vlhkost a CO2), jednoznačně vede k lepší koncentraci a nozkové aktivitě, k vyššímu pracovnímu nasazení a vytváří tak prostředí, ve kterém se cítíme příjemně a komfortně.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace