extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Konstrukční příručka a Technické školení

Konstrukční příručka a Technické školení

Vážení obchodní přátelé,

po téměř šesti letech jsme opět vydali aktualizované rozšířené vydání konstrukční příručky.

V tomto materiálu naleznete souhrn teoretických znalostí, ale také dlouhodobých praktických zkušeností při výrobě snímačů teploty a jejich následnému efektivnímu použití.

Informace, které jsou v konstrukční příručce obsaženy, Vám mohou velmi dobře posloužit zejména při výběru vhodného typu snímače teploty pro vaši aplikaci. Dozvíte se, jakými způsoby může být teplota měřena, jak vybrat vhodný snímací prvek a typ snímače teploty, jak jej následně umístit, a na co si dát při měření teploty pozor. 


Nabízíme Vám také možnost technického školení, které bude zcela přizpůsobeno Vašim potřebám a požadavkům. Podělíme se tak s Vámi o naše letité zkušenosti z oblasti měření teploty a pomůžeme Vám najít vhodné řešení přímo pro Vás.

Těšíme se na Vás!

      


Konstrukční příručku si můžete stáhnout na tomto linku: http://www.sensit.cz/soubory-stazeni-slozka/1404042057/ a nebo Vám ji velmi rádi zašleme v tištěné podobě. V případě zájmu o konstrukční příručku nebo technické školení nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese: farkasova@sensit.cz nebo na tel. čísle: +420 571 625 571.

               Tým SENSIT

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace