extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook

INNOTRANS 2016

INNOTRANS 2016 v Berlíně

Veletrh INNOTRANS patří k nejvýznamnějším událostem v oblasti kolejové techniky na světě, a tak každé dva roky koncem září do Berlína míří tisíce vystavovatelů i návštěvníků.

Společnost SENSIT s.r.o. na tomto veletrhu vystavovala již podruhé, a tak jste se s námi v termínu 20. - 23.9.2016 mohli setkat na společné expozici s rožnovskou firmou CRESSTO s.r.o.

Na veletrhu INNOTRANS jsme Vám představili kompletní sortiment snímačů teploty pro kolejová vozidla

Nejčastější aplikace těchto snímačů teploty jsou např.: měření teploty nápravových ložisek, měření teploty chladícího vzduchu trakčních motorů, měření teploty chladiče, baterie nebo jiných dílů s rovným povrchem, sekundární měření teploty odporníků, regulace ohřevu kolejových výměn, měření teploty vzduchu ve skříních gelových baterií, měření teploty v interiéru vagónů.  Pro kolejová vozidla dále také vyrábíme spínače teploty a převodníky teplota - 4 až 20 mA a teplota - 0 až 10 V.

Všechny výrobky pro segment kolejových vozidel musí splňovat specifické vlastnosti, které jsou definované v tzv. drážních normách (ČSN EN 50155, ČSN EN 61373, ČSN EN 50121-3-2 a ČSN EN 45545-2). Jsou to především odolnost proti vibracím, elektrická bezpečnost, splnění protipožárních norem a u elektronických komponent splnění podmínek pro elektromagnetickou kompatibilitu (EMC).

Více informací o snímačích teploty pro kolejová vozidla naleznete na webových stránkách www.sensit-kolejovavozidla.cz.
 

... střípky z veletrhu INNOTRANS 2016

Děkujeme Vám všem za návštěvu naší expozice v Berlíně!
...díky Vám se posouváme neustále kupředu...

                     Tým SENSIT

Naše expozice v Berlíně

Honza, Klára a Štěpán

Cisterna vylepšená o měření teploty a tlaku

Kluci si vyzkoušeli řídit NIM Express

Hrdě s NIM Expressem

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace