extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook

CZECH RAILDAYS 2016

Dny kolejové dopravy CZECH RAILDAYS 2016

Červen v Ostravě každoročně patří Dnům kolejové dopravy CZECH RAILDAYS, kde společnosti SENSIT s.r.o nemůže chybět. A tak jste se v termínu 14. - 16.6.2016 mohli setkat s Honzou Janíčkem a Štěpánem Randýskem, kteří mají segment snímačů teploty pro kolejová vozidla na starosti.

Snímače teploty pro kolejová vozidla, autobusy, tramvaje a další aplikace v oblasti kolejových vozidel jsou vyráběny technologií, která zajišťuje vyšší odolnost snímačů teploty vůči rázům a vibracím, elektrickou bezpečnost, splnění protipožárních norem a u elektronických komponent splnění podmínek pro elektromagnetickou kompatibilitu (EMC).
Všechny tyto snímače teploty tedy splňují specifické vlastnosti, které jsou definovány v tzv. drážních normách: ČSN EN 50155, ČSN EN 61373, ČSN EN 50121-3-2 a ČSN EN 45545-2.
  

SENSIT s.r.o. v Ostravě!!!

Vzhledem ke specifickým požadavkům na snímače teploty pro kolejová vozidla jsme na podzim roku 2015 spustili nové webové stránky: www.sensit-kolejovavozidla.cz, kde naleznete podrobnější informace o těchto snímačích.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace