extend Your senses
sitemap
cz en Lithuania
Facebook
Zpět na: Home / Novinky

Bimetalové spínče teploty pro kolejová vozidla

BIMETALOVÉ SPÍNAČE TEPLOTY

Vážení obchodní přátelé,

Na základě požadavků z vaší strany jsme rozšířili spínače teploty pro kolejová vozidla. Náš standardní elektronický spínač teploty KTSZ3H jsme doplnili o dvě verze bimetalových spínačů teploty:

1/ Bimetalový spínač teploty s kabelem a hladkým pouzdrem KTSB 087/R
2/ Bimetalový spínač teploty s kabelem a pouzdrem se šroubením KTSB 060/R


Bimetalové spínače teploty
KTSB 087/R a KTSB 060/R jsou konstruovány jako dvoustavové regulátory (regulace ON/ OFF), které porovnávají nastavenou a okamžitou teplotu a zajistí rozpojení kontaktu při dosažení definované teploty. Teplota sepnutí nebo rozepnutí se definuje na začátku a již nelze změnit. Bimetalové spínače teploty jsou určeny pro signalizaci překročeni teploty v různých aplikacích, například k ochraně transformátorů, výkonových polovodičových stupňů, motorů a výkonných akumulátorů. Slouží jako vratná tepelná pojistka.
Bimetalové spínače teploty

Tyto bimetalové spínače teploty splňují veškeré drážní normy:

  • Zkouška rázy a vibracemi - Kategorie 2 dle ČSN EN 61373
  • Zkouška izolace - 4 kVDC po dobu 1 minuty dle ČSN EN 50155
  • Výrobek splňuje požadavky normy ČSN EN 45 545-2: Protipožární ochrana drážních vozidel – Část 2: Požadavky na požární vlastnosti materiálů a součástí. Spínače lze vyrobit i ve variantě, která splňuje požadavky normy NFPA 130

Další vlastnosti bimetalových spínačů teploty:

  • Teplota spojení nebo rozpojení: od 70 do 180 °C
  • Provedení: s hladkým stonkem, se závitem
  • Provedení kontaktu: spínací / rozepínací
Pro více informací o bimetalových spínačích teploty nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 724 810 020 nebo na e-mailové adrese: randysek@sensit.cz.
    
            Tým SENSIT
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace